Logowanie / Rejestracja
Sakwy na Rowery - akcesoria rowerowe: torby, sakwy
sakwy pod ramę roweru

 

Przedmiotem  jest sakwa na indywidualne zamówienie klienta do jego roweru,wypełniająca cały trójkąt dowolnego modelu ,wielkości i rodzaju ramy.Sakwa składa się z dwóch komór ,górnej i dolnej z czego lewa część sakwy jest ,,płaska” przeznaczona raczej do płaskich przedmiotów takich jak dokumenty lub telefon a lewa część jest bardziej pojemna i obszerna i jest tak z górną jak i z częścia dolną.

Sakwa wykonana jest z wodoodpornego materiału typu codura rip-stop, który jest bardziej wytrzymały na ścieranie i rozdarcia, dzięki dodaniu w stałych odstępach dodatkowego mocniejszego włókna. Struktura materiału rip- stop. Nasza torba,sakwa składa się z trzech warstw (chodzi o pas łączący boki). Pierwsza to materiał wodoodporny codura rip-stop, druga to pianka poliuretanowa 3 mm dla usztywnienia i trzecia to podszewka wodoodporna czarna. Boki sakwy składają się z dwóch warstw, pierwsza to materiał wodoodporny codura rip-stop, a druga to podszewka wodoodporna czarna

Wszyte paski do tych rodzajów sakw są szersze i maja 2,5cm szerokości wraz z rzepami aby były bardziej stabilne.

Specyfikacja materiału rip-stop 100%poliester 300Dx300D PU PLUS Specyfikacja materiałów jaskrawych 100%PES+PU

Dla nie zdecydowanych klientów dostarczamy bezpłatnie próbki materiałów i kolorów, po wcześniejszym podaniu swoich danych do wysyłki.

-Wszystkie nasze produkty torby, sakwy pasują do typu rowerów MTB jak i szosowych.

-Wszystkie produkty dostarczamy Pocztą Polską.

-Proponujemy po 1 roku użytkowania spryskać preparatem wodoodpornym dla przedłużenia żywotności

Kliencie! Aby sakwa była poprawnie uszyta należy dokładnie zrobić ,,obrys” wewnętrznej przestrzeni ramy trzymając długopis pod kątem 90stopni do sztywnego papieru. Dokładnie wykonany obrys należy wysłać nam do realizacji wraz z kolorem oraz danymi do wysyłki. Jeśli uszyta przez nas sakwa nie będzie pasowała z powodu złego wykonania obrysu przez klienta nie ponosimy za to konsekwencji.

Kliencie na twoje życzenie w naszych produktach wklejamy(wtapiamy) srebrną, odblaskową folie flex o standardowych wymiarach +/- 14x3cm do imion lub ksywki, logo firmy i tym podobne w zależności od grafiki.

Wszystkie proste zamówienia takie jak imiona lub inne krótkie hasła przyjmujemy mailowo inne znaki takie jak logotypy prosimy przesyłać w edytowalnym formacie PDF. Standardowa cena 30zł za obróbkę komputerową wraz z wycinaniem +10zł za wtopienie jednego elementu po jednej stronie sakwy.

Cena jest do negocjacji i może ulec zmianie w zależności od wielkości i trudności wykonania. Taka usługa wiąże się z dłuższym czasem realizacji, +/- 10 dni roboczych. Bezpośredni kontakt telefoniczny związany z indywidualnymi zamówieniami tel:722 249 351

Gratis – stalowy uchwyt (ocynkowany, malowany proszkowo) na bidony dodajemy do każdego zamówienia powyżej 400zł

Za użyczenie rowerków do fotek na naszych aukcjach dziękujemy firmą erowery_pl oraz Bike Atelier

Więcej informacji oraz zdjęć dotyczących naszych produktów można znaleźć na stronie sakwynarowery_pl

PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ O PODANIU KOLORU

Sakwy na rowery informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij